שאל את
המומחה

טיפים לרכישת דלתות

מתכוננים לקנות דלת? ריכזנו מספר טיפים שכדאי לקרוא לפני רכישה!

אנו בשריונית חסם נספק לכם כמה טיפים כיצד לבחור דלת כניסה שתהיה המתאימה ביותר עבורכם. שריונית חסם מייצרת דלתות כניסה דקורטיביות ומעוצבות, דלתות בטחון, דלתות פנים ולה מוניטין וניסיון רב שנים בתחום דלתות הביטחון, לכן עצותיה נתפסות כבעלות ערך רב.

רכישת דלת כניסה מושפעת מהרבה גורמים, החל מרמת המיגון ועד רמת העיצוב של פנים הבית.

הטיפים המובאים לפניכם יספקו לכם את הכלים לרכישה הטובה ביותר עבורכם.

 

לפני קניית דלת חשוב מאד וכדאי לעיין בטיפים שניתנים כאן. 

מה צריך לדעת לפני שקונים דלת ?

דלתות כניסה, מה צריך לדעת לפני שקונים ?
כמה פעמים יוצא לאדם לשפץ את הבית או לרכוש דירה חדשה ובעקבות כך להזמין דלת כניסה חדשה ? 

בכל מהלך משמעותי שכזה אנו משקיעים המון כסף על מנת להביא את מעוז חפצינו לרמה הטובה והיפה ביותר עבורינו. בתוך כל הליך השיפוץ או הבניה, אחת הבחירות המשמעותיות שלנו היא דלת הכניסה. 

דלת כניסה היא למעשה החזית של הבית, ממש כרטיס הביקור שלנו והיא מהווה את הרושם הראשוני שמקבלים המבקרים אותנו ואצלינו. האם עלינו לבחור באחת שתהיה פשוטה?  מה היא תספר על האופי שלנו? איך אלו שבאים אלינו יראוה אותנו, ואם נתקין אחת שתהיה מעץ? אם תהיה זו דלת נפחות? 

כל שיקול שלנו בא לידי ביטוי בעיצוב הבית, אנחנו או מעצב הפנים שלנו עושים עבודה קשה כדי לבחור את דלת הכניסה שתבטא את אופי הבית שלנו כמה שיותר.
אז הנה כמה דברים שעלינו לדעת על בחירת דלת כניסה; 

הדבר הראשון שעלינו לקחת בחשבון זה הכסף שלנו, זה לא ממש משנה כמה אנחנו מוציאים, מה שחשוב זה שאם הזמנתי דלת כניסה אני רוצה שהיא תגיע אלי באמת.
לכן, אני אחפש את היצרן הטוב ביותר ואפנה למשווקים המורשים שלו שהוא עצמו הפנה אותי אליהם. לא אקח סיכונים מיותרים ואפנה לחאפר כי הכסף שלי חשוב לי יותר, אני משקיע המון בבית ובדלת שלי. 

הדבר השני שעלינו לקחת בחשבון הוא עניין האחריות.
דלת כניסה צריכה לקבל אחריות להובלה, להתקנה וחלילה לתקלות ייצור שלא תמיד ניתן לצפות אותן כשהיא עדיין במפעל. האם דלת הכניסה שאני מזמין תקבל אחריות כזו ומי נותן אותה? 

הדבר השלישי שעלינו לקחת בחשבון הוא בטחון הבית והמשפחה, עד כמה חשוב לי שדלת הכניסה לבית תהיה מזמינה ומושכת עיצובית מחד ומאידך איך היא משדרת את העוצמה שאומרת – "הדלת הזו לא פראיירית והיא לא תיתן לך להיכנס אם אתה לא רצוי". 

דלת כניסה יפה ועוצמתית מתאפיינת במפרט טכני עשיר, אם מדובר בכמות הבריחים, עובי הבריחים ואורכם, איכות הפח, סוגי הצבעים והציפויים ועוד. כשאני בוחר דלת כניסה, אני רוצה שהיא תהיה של הייצרן הטוב ביותר והמנוסה ביותר. 

הדבר הרביעי שעלינו להכיר ולהבין - המשקוף;  איזה משקוף להתקין?
דלת כניסה צריכה משקוף חזק ועמיד, האם להתקין משקוף עץ (עיוור) ועליו משקוף כיסוי? האם להתקין משקוף בניה? מה בעצם כל זה אומר? האם בזמן שיפוץ לפרק את משקוף העץ הישן או לחבוק אותו עם משקוף הלבשה ?
האם המשקוף מגיע עם שהלבניה (מסגרת מסביב) ?  האם בכלל יהיה מקום להתקנת שהלבניה ?


עלינו להבין שדלת כניסה צריכה בסיס טוב לעמוד בו, לכן כדאי מאד להתייעץ עם המשווקים המורשים של יצרן דלת הכניסה שבחרנו על מנת לקבל את כל המידע הנחוץ לנו.
אם ליצרן יש אתר אינטרנט ובו כל המידע, הריי זה משובח. אצל המשווקים המורשים ובאתר האינטרנט נוכל להגיע למידת הבנה ומוכנות גבוהה שכאשר נשב לסגור עסקה בקניית דלת כניסה, נדע בדיוק רב על מה אנחנו מדברים.
איזו הקלה, וואו.  

כתשובות לשאלות אלו, אנחנו גורסים כך:
משקוף עבור דלתות איננו דבר שאנחנו עושים כל יום, לכן נכון יהיה להשקיע בו יותר תשומת לב.

הניסיון שלנו כבר למעלה מ - 30 שנה מלמד אותנו שמשקוף בניה הוא הכי טוב עבור כל סוגי הדלתות. משקוף בניה עומד איתן היות והוא יצוק בטון, הוא עמיד מאד היות והוא מגולוון.

ניתן להזמין משקוף צבוע בתנור או מצופה PVC, אך הוא יאלץ יתר תשומת לב ומיגון בעת הביטון ולאחריו. ישנן הרבה טכניקות של התקנה, כולל כאלו שניתן לבצע אחרי ריצוף.
משקופי בניה אינם מגיעים עם שהלבניה, לעניות דעתינו גם אין כל כך צורך בכך, אבל זה עניין של טעם אישי.

 

הדבר החמישי והמכריע עבורינו הוא; שתהיה דלת כניסה מעוצבת נכון וראוי.
כן, עניין העיצוב הוא בהחלט גורם מכריע. איך אנו משלבים אותה מול המרחב בה היא תותקן ואיך היא תתקבל ע"י צבע הקיר שסביבה, האם תהיה צמחיה מסביב, איזו אבן תהיה ברצפה, נעשה פסיפס או יהיה קרניז מעל המשקוף?
אחרי שהחלטנו את כל אלו, מה שעלינו להבין הוא; מי באמת מוביל את שוק דלתות הכניסה הן בעיצוב והן באיכות. לכן נבחר ביצרנית הגדולה והמנוסה ביותר – שריונית חסם. אצלה אפשר לראות את הדלתות המובילות בכל התחומים; ביטחון, עיצוב, איכות, מערך שירות ועוד...


  

בברכה,

שריונית חסם 

כותב המאמר: שרון דרורי