שאל את
המומחה

אחריות לדלתות שריונית חסם

פרטי אחריות דלת

האחריות הינה ל - 5 שנים וזו תמצית תנאיה:

 1. שנת שירות ראשונה חינם כולל חלקים. במקרה בו הדלת הותקנה ו/או טופלה ו/או נצבעה ו/או הוחלף בה חלק ע"י גורם שאיננו מורשה ו/או אדם שלא הוסמך על ידי שריונית חסם ו/או איננו משווק מורשה של החברה לא תחול אחריות למוצר.
 2. מהשנה השניה משלמים דמי שירות בלבד. היה ומדובר בשירות שהוזמן כתוצאה מפגיעה, מכה, התעסקות במוצר ע"י אדם שאיננו מטעמנו, חשיפה לשמש ו/או מגע עם מים, שימוש לא סביר במוצר ומריחת חומריםחריפים העלולים לגרום נזקים כגון הכתמה לבנה או שחורה ו/או לדהיית הצבע, תחול עלות גם על חלקים ו/או על הדלת במידת הצורך.
 3. אחריות לפרזול - חצי שנה.
 4. אחריות לצילינדר - 1 שנה.
 5. אחריות לדלתות פנים מתכת או עץ, שנה בלבד.
 6. אחריות לצבע, צביעה אומנותית, ציפוי PVC, או כל ציפוי אחר - חצי שנה. בדלתות צבועות בתנור הדלתות עמידות יותר ואנו מעניקים להן שנה אחריות לצבע כל עוד אינן ניזוקות משימוש לא סביר, נזקי מפתחות, שריטות שנוצרו, נזקי מים (אבנית הכתמה לבנה), קרני השמש וחומרים למיניהם.  למרות עמידות גובה של הצבע / ציפוי, חובה לשמור עליו מפני מגע עם מים בכל מצב. יש לקחת בחשבון שדלתות הנמצאות בקרבה לים רגישות יותר. 
 7. דלת שבאה במגע עם מים ו/או חשיפה ישירה לשמש רגישה והצבע שלה עלול להינזק, כמו כן המצב עלול לגרום לקשיים בתפעול היות ומים מחדירים בוצה (אבק רטוב) למנגנון הדלת. במקרים אלו האחריות לא תקיפה. למרות שגלוון הדלת הוא תקני, יש לקחת בחשבון שמים רבים שחודרים למקומות בהם לא ניתן לנגב אותם פוגעים גם בגלוון הדלת במשך הזמן. חובה למגן את הדלת מפני מים.
 8. דלתות כניסה / פנים אינן אוטמות חדירה של מים.  דלתות מתכת שבאות בחשיפה ישירה לשמש צוברות חום בחלקן החיצוני ועלולות לגרום לקשיים בנעילה שהריי מתכת מתפשטת בחום, חובה למגן את אזור הדלת בפני שמש.   
 9. בדלתות עם חיפוי זכוכית, לא תינתן אחריות לחיפוי זכוכית אשר ניזוק לאחר שיצא את המפעל ואחרי מועד ההתקנה.
 10. ציפוי עץ / פורניר / הייטק, לוקובונד, פח אלומיניום / פח צבוע / PVC מבוקרים ביציאה מהמפעל, אין עליהם אחריות אלא אם מדובר בטעות בהזמנה או פגם שנוצר כתוצאה מהליך הייצור.
 11. אחריות לכנף עצמה (מבנה הדלת) - 5 שנים. (ראה סעף 2 שלעיל).
 12. אחריות למנגנון הנעילה (לא הצילנדר) - 5 שנים. (ראה סעיף 2 שלעיל).

זו תמצית תעודת האחריות.